Epiklava

Haber - PRİSON SUNUCUSU AÇILDI

4 yıl önce

DuyuruPRİSON SUNUCUSU AÇILDI

Hapishane Oyunu türü, Minecraft'ta her gün binlerce oyuncunun oynadığı popüler hapishane sunucularını taklit etmek içindir. Temel olarak, başladığınızda en düşük seviye hücre bloğuna dönüşecek ve kendinizi hapishaneden “özgür bırakma” yeteneğine ulaşana kadar yolunuza devam edeceksiniz! Bir sonraki bloğa "rütbe" atmak için size para verecek çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekecek, bu, özgür olmanıza izin veren tüm hapishane bloklarını geçene kadar devam ediyor! Hapishanenin içinde para kazanmanın çeşitli yolları var.

Madencilik ve satış kaynakları popülerdir ancak doğrudan farklı oyunculara satabilirsiniz. Birçok cezaevi sunucusunda ayrıca oyuncuların “cezaevi kurallarını” takip etmelerini sağlayan bir “güvenlik sistemi” vardır ve bunlar genellikle bir cezaevinde kaçak kurallar uygulamak gibi şeyler içerir. Bunlar arasında çeşitli madde yasakları ve belirli alanlarda olası PvP yasakları bulunmaktadır. Eğer bir oyuncu kurallara uymazsa, elde ettiği kazançla cömertçe ödüllendirilebilir, ancak sadece bir gardiyan tarafından yakalanma ve sınırlı bir süre için “soliter” bloğa gönderilme riskiyle karşı karşıya kalabilir. 

0 Yorum

1307 Görüntülenme

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan sen ol!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın!

Haberler

Diğer

Haber - AYLIK KREDİ SIRALAMASINA GİREN BONUS KREDİ KAZANIYOR

4 yıl önce

AYLIK KREDİ SIRALAMASINA GİREN BONUS KREDİ KAZANIYOR

Aylık kredi yükleme sıralamasına giren ilk 3 kişiye kredi verilecektir.1.752.503.25

Devamını oku
Haber - Vote Ödülleri Başladı

4 yıl önce

Vote Ödülleri Başladı

Aylık vote sıralamasına giren ilk üç kişiye 30,20,10 kredi verilecektir.Epiklava Vote Siteleri 1# https://minecraftservers.org/server...

Devamını oku