Epiklava

Haber - MİNECRAFT YOUTUBERI MI OLMAK İSTİYORSUN?

6 ay önce

DuyuruMİNECRAFT YOUTUBERI MI OLMAK İSTİYORSUN?

Epiklava Minecraft sunucusu, oyuncuların bir araya gelip birlikte Minecraft oynamalarına olanak sağlayan bir sunucudur. Sunucuda bulunan farklı oyun modları sayesinde oyuncular farklı deneyimler yaşayabilirler.

Eğer bir Minecraft oyuncusu iseniz, Epiklava sunucusunu deneyebilirsiniz. Ayrıca, sunucunun yaratıcısı, sunucunun tanıtımını yapmak için YouTuberlara bir teklif sunuyor. Bu teklife göre, Epiklava sunucusunu tanıtan her YouTuber 20 ec kredi kazanacak.

Ec kredileri, sunucu içi mağazada kullanılabilen bir sanal para birimidir. Oyuncular, ec kredilerini sunucu içindeki özel eşyaları satın almak için kullanabilirler.

Bu teklif, Epiklava sunucusunun oyuncu tabanını arttırmak ve daha fazla oyuncuya ulaşmak için bir stratejidir. Eğer bir Minecraft YouTuber iseniz ve Epiklava sunucusunu tanıtmak isterseniz, sunucu sahibi ile iletişime geçerek bu tekliften yararlanabilirsiniz.

Sonuç olarak, Epiklava Minecraft sunucusu, birbirinden farklı oyun modları sayesinde oyunculara eğlenceli bir Minecraft deneyimi sunar. Sunucu sahibinin YouTuberlara sunduğu teklif sayesinde, sunucu daha fazla oyuncuya ulaşabilir ve daha popüler hale gelebilir. Eğer bir Minecraft oyuncusu iseniz, Epiklava sunucusunu deneyebilir ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

0 Yorum

558 Görüntülenme

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan sen ol!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın!

Haberler

Diğer

Haber - %50 İNDİRİM KAMPANYASI SON GÜNLER

6 ay önce

%50 İNDİRİM KAMPANYASI SON GÜNLER

Epiklava'nın Minecraft sunucusu, oyuncuların birbirleriyle etkileşim kurarak farklı oyun modları üzerinde çalışmalarına olanak tanır. ...

Devamını oku
Haber - AYLIK KREDİ SIRALAMASINDA EN FAZLA KREDİ YÜKLEYENE SPONSORVIP

6 ay önce

AYLIK KREDİ SIRALAMASINDA EN FAZLA KREDİ YÜKLEYENE SPONSORVIP

Sunucunun oyunculara sunduğu bir diğer özellik de aylık en fazla kredi yükleyene 400 TL değerinde SponsorVIP hediyesidir. SponsorVIP, sunucu...

Devamını oku
Haber - EPİKLAVA HERKESE ÜCRETSİZ VİP DAĞITIYOR

6 ay önce

EPİKLAVA HERKESE ÜCRETSİZ VİP DAĞITIYOR

Merhaba sevgili oyuncularımız,Epiklava Minecraft Survival sunucusunda yeni başlayan oyuncularımızın oyun deneyimlerini daha da keyifli hale getirmek i...

Devamını oku