Epiklava

Haber - EPİKLAVA KULLANIM SÖZLEŞMESİ GÜNCELLENDİ

4 yıl önce

DuyuruEPİKLAVA KULLANIM SÖZLEŞMESİ GÜNCELLENDİ

www.epiklava.com kayıt olan ve şu anda kayıtlı olan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.
Bu sunucunun Mojang AB veya minecraft.net ile hiçbir bağlantısı yoktur.

KULLANICI KAYITLARI

1.1 epiklava kayıt olan bütün kullanıcıların şifreleri SHA256 özel şifreleme metoduyla şifrelenmektedir. 3. şahıslar tarafından bu şifrelere kimse erişemez.
1.2 Kayıt olurken girdiğiniz e-posta hesabınız hesap güvenliği açısından size yardım sağlayacaktır. Yanlış girilmesi, eksik girilmesi kullanıcının hatasıdır.
1.3 30 gün içerisinde girilmeyen bütün hesaplar sistem tarafından otomatik bir şekilde silinebilir.
1.4 Kullanıcı şifresini başka kullanıcılarla paylaşması durumunda hesabının güvenliğini riske attığını kabul etmiş sayılır.

1.5 Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden epiklava sorumlu tutulamaz.  

SORUMLULUKLAR

2.1 EpikLava, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkına ve her zaman saklı tutma hakkına sahiptir.  
2.2 EpikLava, kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
2.3 Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde gerekli cezai işlem yapılacağını bildiğini kabul eder.
2.4 Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
2.5 Kullanıcı, oyun içindeki faaliyetlerinde kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Epiklava’ yetkilileri bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir ve/veya yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
2.6 Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.
2.7 Kullanıcılar oyun içerisinde veya site üzerinden nakit para karşılığında eşya/kredi alım satımı yapamaz. Bu durumun tespiti halinde kullanıcı sınırsız uzaklaştırma alabilir.
2.8 Sunucuda bulunan herhangi bir yetkili ve/veya kullanıcıyı şikayet etme veya dava etme hakkınız yoktur.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

3.1 epiklava sunucusunda yer alan bilgiler, eklentiler, haritalar hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. EpikLava'ın eklentilerinin, haritalarının, site dosyalarının kopyalanması söz konusu dahi edilemez.

GİZLİLİK

4.1 EpikLava, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; e-posta adresi, şifre bilgisi, kredi yükleme işlemleri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
4.2 Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.  

MÜCBİR SEBEPLER

5.1 Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.  

SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK

6.1 Bu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

7.1 epiklava, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.  

KASITLI ZARAR VERME

8.1 epiklava 3. Parti yazılım veya programlarla, sanal sunucularla zarar vermek yasaktır. Bunları yapan kişiler Türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı 244. Maddesi gereğince yapan kişi/kişiler cezalandırılacaktır. (http://www.turkhukuksitesi.com/mevzuat.php?mid=5192)

DELİL SÖZLEŞMESİ

9.1 Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın kullanıcı adı, şifre, ip kayıtları ile ve bilgisayar kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.  

ÖZEL SEBEPLER

10.1 Kullanıcı sunucu içerisinde kullandığı 3. parti programlar (Hile) ile sunucudan sınırsız uzaklaştırma cezası alabilir.
10.2 Kullanıcı sunucu içerisinde yazdığı küfür, hakaret vb. gibi söylemlerden dolayı sınırsız uzaklaştırılabilir.
10.3 epiklava yetkilileri hesabınızı herhangi bir sebepten ötürü askıya alabilir, sınırsız uzaklaştırabilir ve/veya silebilir. Kullanıcı, epiklava yetkilileri hesabınızı sildiği zaman itiraz etme hakkına sahip değildir.
10.4 EpikLava yetkilileri gerekli durumlarda hesaplara istediği süre kadar el koyma hakkına sahiptir. Kullanıcı bu duruma itiraz edemez.
10.5 Alınan VIP üyeliklerde oluşabilecek sorunlardan dolayı kullanıcı EpikLava yetkililerini dava etme hakkına sahip değildir!
10.6 Oyun içinde bulunan bütün eşyalar, satın alınan eşyalar, özellikler tamamen Betacraft malıdır. Kullanıcıların bunlarda her hangi bir hakkı yoktur, istenildiği zaman el koyulabilir.

KREDİ YÜKLEME ŞARTLARI

11.1 Alınan her kredi bağış olarak sayılmaktadır. Kullanıcı gönderdiği bütün para bağış olarak geçmektedir ve bu bağışının karşılığında ona kredi verilmektedir.
11.2 Kullanıcı bağış gönderdiği zaman bu bağışının iadesi söz konusu dahi değildir.
11.3 Kullanıcının bağış atarken kullandığı bilgiler tamamen saklıdır.
11.4 Kullanıcın hesabındaki kredilere gerektiği zaman yetkililer tarafından el koyulabilir.
11.5 18 yaşından küçük olan kişiler sadece aileleri ile birlikte kredi yükleme işlemi yapabilirler.
11.6 Mobil/Kredi Kartı ile yükleme yapılırken telefonunuza bankanız ve operatörünüz tarafından gelen onay mesajını onayladıktan sonra krediniz yüklenir. Siz onay vermediğiniz sürece paranız hesabınızdan kesilmez.

GERİ İADE KOŞULLARI

12.1 Alınan bir ürünün geri iadesi yoktur.
12.2 epiklava satın alınan ürünü teslim etmek zorundadır. Eğer ürün ulaşmazsa web site üzerinden destek talebi oluşturarak sorunu yetkililer çözmesini sağlayabilir.

12.3 Kullanıcı herhangi bir ürün almadığı takdirde 7 gün içinde iade alma hakkına sahiptir. 

0 Yorum

1303 Görüntülenme

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan sen ol!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın!

Haberler

Diğer

Haber - PRİSON SUNUCUSU AÇILDI

4 yıl önce

PRİSON SUNUCUSU AÇILDI

Hapishane Oyunu türü, Minecraft'ta her gün binlerce oyuncunun oynadığı popüler hapishane sunucularını taklit etmek için...

Devamını oku
Haber - AYLIK KREDİ SIRALAMASINA GİREN BONUS KREDİ KAZANIYOR

4 yıl önce

AYLIK KREDİ SIRALAMASINA GİREN BONUS KREDİ KAZANIYOR

Aylık kredi yükleme sıralamasına giren ilk 3 kişiye kredi verilecektir.1.752.503.25

Devamını oku
Haber - Vote Ödülleri Başladı

4 yıl önce

Vote Ödülleri Başladı

Aylık vote sıralamasına giren ilk üç kişiye 30,20,10 kredi verilecektir.Epiklava Vote Siteleri 1# https://minecraftservers.org/server...

Devamını oku