Epiklava

Haber - (BİTTİ) EPİKLAVA %25 BONUS KREDİ KAMPANYASI

4 ay önce

Duyuru(BİTTİ) EPİKLAVA %25 BONUS KREDİ KAMPANYASI

Sevgili Minecraft severler,

Epiklava Minecraft sunucusu olarak sizlere heyecan verici bir kampanya sunmaktan mutluluk duyuyoruz! 100 TL ve üzeri yüklemelerinizde geçerli olan %25 kredi kampanyasıyla oyun deneyiminizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • Bu kampanya, 100 TL ve üzeri yüklemelerde geçerlidir. Yani, sunucumuza 100 TL veya daha fazla tutarda kredi yükleyen herkes bu avantajdan yararlanabilir.
  • Yaptığınız yükleme miktarının %25'i kadar ek kredi hesabınıza otomatik olarak yansıtılacaktır. Örneğin, 100 TL yüklediğinizde hesabınıza ekstra 25 TL kredi eklenecektir.
  • Kazandığınız ek kredileri sunucumuzda birçok farklı özellik ve ayrıcalık için kullanabilirsiniz. Örneğin, daha güçlü eşyalar, özel yetenekler veya oyun içi avantajlar elde edebilirsiniz.
  • Kampanya süresi sınırlıdır, bu nedenle fırsatı kaçırmamak için acele edin! Kampanyanın sona ereceği tarih ve süre hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  • Öncelikle, Epiklava Minecraft sunucusuna kayıtlı bir hesabınız olmalıdır. Hesap oluşturmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Ardından, hesabınıza giriş yaparak "Kredi Yükle" veya benzeri bir seçeneği bulmalısınız.
  • Yüklemek istediğiniz miktarı seçin ve ödeme işlemini tamamlayın. 100 TL ve üzeri yükleme yaptığınızdan emin olun.
  • İşlem tamamlandığında, hesabınıza otomatik olarak ekstra %25 kredi yüklenecektir.

Bu kampanya, Epiklava Minecraft sunucusunda oyun deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Daha fazla ayrıcalık elde etmek ve sunucumuzun özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmak için bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Unutmayın, kampanya süresi sınırlıdır, bu yüzden acele edin ve bu harika fırsattan yararlanın! Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz size yardımcı olmaktan gurur duyarız.

0 Yorum

494 Görüntülenme

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan sen ol!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın!

Haberler

Diğer

Haber - RAMAZAN BAYRAMINI MÜBAREK OLSUN

6 ay önce

RAMAZAN BAYRAMINI MÜBAREK OLSUN

Ramazan Bayramı'nın tüm müslümanlar için anlamı büyüktür. Bu özel günlerde sevgi, hoşgörü...

Devamını oku
Haber - MİNECRAFT YOUTUBERI MI OLMAK İSTİYORSUN?

6 ay önce

MİNECRAFT YOUTUBERI MI OLMAK İSTİYORSUN?

Epiklava Minecraft sunucusu, oyuncuların bir araya gelip birlikte Minecraft oynamalarına olanak sağlayan bir sunucudur. Sunucuda bulunan farklı oyun m...

Devamını oku
Haber - %50 İNDİRİM KAMPANYASI SON GÜNLER

6 ay önce

%50 İNDİRİM KAMPANYASI SON GÜNLER

Epiklava'nın Minecraft sunucusu, oyuncuların birbirleriyle etkileşim kurarak farklı oyun modları üzerinde çalışmalarına olanak tanır. ...

Devamını oku